Oferta pracy

Asystent/ka Spedytora Morskiego

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zleceń spedycyjnych i nadzór nad ich realizacją we współpracy ze spedytorem

  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy

  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziani studenci ostatnich lat lub zaoczni

  • Biegła obsługa programu EXCEL

  • Zainteresowanie tematyką rynku transportowego oraz zagadnieniami związanymi z frachtem morskim

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży TSL (praktyki, staże)

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę hybrydową, po wdrożeniu w obowiązki

  • Zgrany, wspierający się zespół

  • Realną możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • Opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie

  • Możliwość uczestniczenia w wielu szkoleniach

  • Możliwość zakupu sprzętu AGD w konkurencyjnych cenach

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • Dofinansowanie do urlopu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy