Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Spedytora Morskiego

Logfret Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Asystent

Logfret to międzynarodowa firma spedycyjna posiadająca 190 biur i przedstawicielstw w ponad 65 krajach. Wiemy, że każda przesyłka to zarówno wysiłek włożony w wyprodukowanie wysyłanego towaru jak i oczekiwania jego odbiorcy. To właśnie dzięki tej zasadzie cieszymy się dobrą marką, realizując dla naszych Klientów bezpieczne i konkurencyjne przewozy towarów drogą lądową, powietrzną lub morską. Obecnie do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Praca w systemie: uzupełnienie danych do przesyłek morskich pełnokontenerowych oraz drobnicowych
  • Monitorowanie przesyłek oraz aktualizowanie systemu
  • Wystawianie morskich listów przewozowych
  • Wystawianie faktur
  • Ubezpieczanie przesyłek
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość programu EXCEL
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć uczenia się i zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość procesów spedycyjnych

Oferujemy

  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość szkoleń

Ogłoszenie archiwalne