Logo Pracuj.pl

Asystent/ka spedytora

Sanmar Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • codzienna współpraca ze spedytorem,
  • przygotowanie i weryfikacja dokumentacji spedycyjno-transportowej,
  • bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych i nadzór nad ich realizacją,
  • kontakt z klientami i przewoźnikami w języku francuskim/niemieckim, polskim i angielskim.

Nasze wymagania

  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (j.francuski - Poznań, j.niemiecki - Zielona Góra, j.niemiecki - Tychy),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • zainteresowanie branżą TSL i chęć rozwoju w tym kierunku,
  • otwartość na podejmowanie nowych wyzwań, chęci do nauki,
  • sumienność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • solidne podstawy warsztatu pracy spedytora - będziesz miał dobrze płatny fach w ręku,
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój zawodowy: cykliczne szkolenia i pracę z zespołem doświadczonych spedytorów,
  • możliwość awansu na samodzielnego spedytora,
  • stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, nasza marka jest rozpoznawalna w branży TSL,
  • dodatkowe benefity,
  • Twój dobry nastrój - nasz zespół to zgrana drużyna profesjonalistów z pasją,
  • narzędzia pracy, nowoczesne biuro, pokój relaksacyjny

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

SANMAR to lider w branży spedycyjnej obecny na rynku TSL od ponad 15 lat. Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem, wielokrotnie nagradzaną w rankingach biznesowych za dynamikę rozwoju, stabilność finansową i uczciwość biznesową. Obsługujemy Klientów na terenie całej Europy, świadcząc usługi spedycji drogowej i około spedycyjne. Nasza centrala mieści się w Poznaniu na ul. Dąbrowskiego 292. Więcej o nas na: www.sanmar.pl

Asystent/ka spedytora, Zielona Góra