Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka spedytora

Sanmar Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • codzienna współpraca ze spedytorem,

  • przygotowanie i weryfikacja dokumentacji spedycyjno-transportowej,

  • bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych i nadzór nad ich realizacją,

  • kontakt z klientami i przewoźnikami w języku francuskim/niemieckim, polskim i angielskim.

Nasze wymagania

  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (j.francuski - Poznań, j.niemiecki - Zielona Góra, j.niemiecki - Tychy),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • zainteresowanie branżą TSL i chęć rozwoju w tym kierunku,

  • otwartość na podejmowanie nowych wyzwań, chęci do nauki,

  • sumienność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • solidne podstawy warsztatu pracy spedytora - będziesz miał dobrze płatny fach w ręku,

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój zawodowy: cykliczne szkolenia i pracę z zespołem doświadczonych spedytorów,

  • możliwość awansu na samodzielnego spedytora,

  • stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, nasza marka jest rozpoznawalna w branży TSL,

  • dodatkowe benefity,

  • Twój dobry nastrój - nasz zespół to zgrana drużyna profesjonalistów z pasją,

  • narzędzia pracy, nowoczesne biuro, pokój relaksacyjny

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

SANMAR to lider w branży spedycyjnej obecny na rynku TSL od ponad 15 lat. Jesteśmy firmą ze 100% polskim kapitałem, wielokrotnie nagradzaną w rankingach biznesowych za dynamikę rozwoju, stabilność finansową i uczciwość biznesową. Obsługujemy Klientów na terenie całej Europy, świadcząc usługi spedycji drogowej i około spedycyjne. Nasza centrala mieści się w Poznaniu na ul. Dąbrowskiego 292. Więcej o nas na: www.sanmar.pl

Przewiń do profilu firmy