Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Sprzedawcy Produktów Ubezpieczeniowych

EurofinanceO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne tworzenie bazy nowych, potencjalnych klientów

  • przeprowadzanie ankiet

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego

  • komunikatywności

  • samodzielności

  • odpowiedzialność

  • gotowości do pracy „w terenie”

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ryczałt paliwowy związany z użytkowaniem własnego auta

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • pracę w młodym, ciekawym zespole

  • okres wdrożeniowy i szkolenia przygotowujące do pracy

  • możliwości rozwoju i awansu

Eurofinance

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta.

Przewiń do profilu firmy