Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Sprzedawcy Produktów Ubezpieczeniowych

EurofinanceO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w wyznaczonym rejonie handlowym,

  • Wsparcie w realizacji celów sprzedażowych,

  • Dbałość o pozytywne relacje z Klientem

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i bezproblemowe nawiązywanie nowych kontaktów,

  • Ukierunkowanie na sukces,

  • Umiejętność samodzielnego i skutecznego planowania pracy własnej,

  • Kreatywność i gotowość na rozwój swoich kompetencji miękkich,

  • Dobra obsługa komputera,

  • Niekaralność,

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (zwrot kosztów paliwa)

To oferujemy

  • Umowa o pracę po krótkim okresie próbnym,

  • Stałe wynagrodzenie + prowizje i premie,

  • Wsparcie merytoryczne kadry kierowniczej oraz cykl szkoleń produktowych,

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji,

  • Ubezpieczenie Agenta, gdy zrobisz uprawnienia,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),

  • Rozwojową pracę w miłej atmosferze.

Eurofinance

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie do potrzeb danego klienta.

Przewiń do profilu firmy