Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka - sprzedaż i logistyka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient - oddział rodzinnej niemieckiej firmy średniej wielkości z branży przemysłowej. Firma jest uznawana za solidną, ma stabilną pozycję finansową i rynkową w swojej branży. Obecnie poszukuje do pracy w niewielkim biurze w Warszawie osobę na stanowisko:
    Oddział niemieckiej firmy – Warszawa
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Przygotowywanie ofert dla klientów w Polsce
    • Wysyłanie zamówień do zakładu w Niemczech i kontrola procesu ich realizacji
    • Wsparcie pracy doradców handlowo-technicznych
    • Bieżąca współpraca z różnymi departamentami zakładu produkcyjnego w Niemczech: Sprzedaż, Obsługa klienta, Części zamienne, Wysyłka
    • Kontakt z klientami w Polsce (telefon, e-mail) w zakresie ofert, zamówień i ich realizacji
    • Prowadzenie zestawień sprzedaży
    • Inne zadania związane z funkcjonowaniem oddziału handlowego

    Oczekiwania

    • Konieczna jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • Wskazane doświadczenie związane z obsługą klienta, sprzedażą lub logistyką
    • Łatwość rozumienia prostych zagadnień technicznych – pomocna
    • Sumienność, rzetelność i dokładność
    • Umiejętność samoorganizacji pracy
    • Pozytywne nastawienie

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w dobrej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w małym, sympatycznym zespole
    • Dobre wynagrodzenie
    • Praca w biurze w godzinach 8.00-16.00 (możliwa niewielka elastyczność)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnej aplikacji do 8 kwietnia.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252