Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka sprzedaży – Pracownik biurowy

MAK DOM HOLDING S.A.O firmie

MAK DOM HOLDING S.A.

Stelmachów 58

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • witanie gości/ klientów przychodzących do Biura oraz ich obsługa w czasie pobytu w biurze

  • ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • prowadzenie rejestru dokumentów księgowych

  • administrowanie strony www

  • prace biurowo-administracyjne wynikającymi z bieżących potrzeb biura

  • wsparcie biura sprzedaży

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych

  • prace zlecone przez Dyrektora Handlowego i Kierownika Biura Sprzedaży

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • wykształcenie wyższe

  • samodzielność

  • doskonała organizacja pracy

  • punktualność

  • dyspozycyjności

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office) oraz urządzeń biurowych

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze systemu Deweloper System

  • doświadczenie w obsłudze biura/sekretariatu

  • dobra prezencja, komunikatywność

  • serdeczny i miły styl bycia

To oferujemy

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę na pełen etat, jednozmianową (poniedziałek – piątek)

  • umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

MAK DOM Holding S.A. jest firmą deweloperską o ugruntowanej pozycji na rynku, realizującą inwestycje mieszkaniowe w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy