Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Sprzedaży Samochodów Używanych

  • Tychy, śląskie
  • Asystent
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
    sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tychy
    Nr ref. TASU 02

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
    • znajomość branży motoryzacyjnej,
    • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność,
    • dyspozycyjność, zaangażowanie i samodzielność,
    • zapał do pracy i chęć rozwoju w pionie handlowym,
    • komunikatywność i łatwość nawiązywanie kontaktów,
    • wysoka kultura osobista,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów osobowych.

    Opis stanowiska:

    • wsparcie pracowników działu w realizacji codziennych zadań handlowych i operacyjnych,
    • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją handlową,
    • nadzór i dbałość o jakość ekspozycji handlowej samochodów używanych,
    • przygotowanie ogłoszeń i aktualizacja oferty na serwisach www,
    • współpraca z innymi działami firmy (serwis, myjnia, dział samochodów nowych, flota, księgowość) oraz z firmami zewnętrznymi,
    • dbałość o wizerunek firmy,
    • przestrzeganie przepisów prawa, wewnętrznych procedur PIA i zasad etyki,
    • wykonywanie poleceń przełożonego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia,
    • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie Pracodawcy,
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz