Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wynagrodzenie: 3000 zł brutto
    Miejsce pracy: Warszawa

     Zakres obowiązków:

    • organizacja spotkań i przygotowywanie materiałów przed spotkaniem z klientami
    • pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych, analiz, sprawozdań i prezentacji
    • organizacja i obsługa podróży służbowych i spotkań biznesowych oraz wizyt gości
    • zarządzanie katalogami ofert w wewnętrznych systemach firmy
    • ewidencjonowanie informacji o klientach
    • współpraca z pracownikami innych działów
    • pomoc w prowadzeniu bieżących zadań
    • przygotowywanie notatek ze spotkań

    Wymagane kwalifikacje:

    • umiejętność pracy w zespole
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność obsługi pakietów MS Office (w szczególności PowerPoint, Excel, Word)
    • otwartość na zdobywanie wiedzy

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • zainteresowanie tematyką e-commerce lub/oraz technologii internetu
    • znajomość innych języków obcych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
    • pracę w pełnym wymiarze godzin
    • wdrożenie do wykonywania zadań
    • pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się branży
    • przyjazną atmosferę pracy, dogodną lokalizację blisko metra
    • prywatna opieka Medyczna Medicover i pakiet Multisport już na starcie,
    • masaże i zajęcia rehabilitacyjne z doświadczonymi fizjoterapeutami,
    • wyjścia integracyjne do kina, teatru, czy na trampoliny – w ramach Gildii Zainteresowań,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • i wiele innych

    Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w  Kodeksie Honorowym.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przetwarzanie ich w przyszłości (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami).

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.