Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Sprzedaży

Lush Limited

29,00 brutto / godz.

Złota 59

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Nasi klienci są w centrum naszej działalności, a nasi Asystenci Sprzedaży tworzą najlepsze doświadczenia Lush dla każdego z nich.

Nasi Asystenci Sprzedaży wnoszą pozytywną energię do sklepu, zawsze łącząc się z naszymi klientami i prezentując nasze niesamowite produkty poprzez angażujące demonstracje.

Wszystko to przy jednoczesnym przekazywaniu i celebrowaniu naszych zasad etycznych i wartości.

Nasze wymagania

JEŚLI JESTEŚCIE:

• Pasjonatami produktów i wartości firmy Lush.

• Pełni komfortu i pewności siebie w dostarczaniu wspaniałych doświadczeń naszym klientom.

• Chętni do rozwijania swoich umiejętności poprzez samodzielne uczenie się, jak również uczestniczenie w szkoleniach i wyciąganiu wniosków z regularnych informacji zwrotnych.

• Gotowi do pracy przez minimum 2 dni w tygodniu, w tym w weekendy.

• Doświadczenie w handlu detalicznym lub innym miejscu pracy związanym z obsługą klienta jest pożądane, ale nie niezbędne.

To oferujemy

  • Stałe szkolenie i rozwój z regularnymi przeglądami twoich postępów.

  • Wspaniały system premii zespołowych z korzyściami dla pracowników.

  • Pracę w firmie o uznanej marce, która stawia naszych klientów w centrum naszej działalności.

  • Posiadamy fantastyczne benefity dla naszych pracowników, 50% zniżki na nasze produkty, system premiowy, płatny urlop i wiele innych. Śmiało pytaj nas o więcej.

Jak aplikować ?

Prosimy o przesłanie swojego najnowszego CV i listu motywacyjnego, w którym wyjaśnisz, dlaczego jesteś dla nas idealny. Prosimy o zawarcie Twojej dostępności od poniedziałku do soboty i wszelkich zobowiązań takich jak okres wypowiedzenia i urlop.

  • Przybliżona data grupowej rozmowy rekrutacyjnej 19/20 Stycznia 2023 09:00-17.00

  • Idealna data rozpoczęcia 30 stycznia 2023

You might know us as the inventors of the bath bomb, but there’s more to this great-smelling, partly employee-owned, family-run company than pioneering cosmetics. We believe our business should put more back into the world than it takes and demonstrate that capitalism can be a force for good. We put our people first and fight cruel practices like animal testing, promote regeneration, and show that it is what’s inside that counts - whether that’s an ingredient in a product, or the minerals in a smartphone.

Przewiń do profilu firmy