Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Sprzedaży

CRIS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

JEŚLI LUBISZ LUDZI I MODĘ TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

POSZUKUJEMY STYLISTÓW Z PASJĄ!

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania relacji

  • entuzjazm i pozytywne nastawienie

  • pasja do mody i stylizacji

  • zdolności sprzedażowe oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub włoskiego

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej marce docenianej przez kobiety na całym świecie

  • pakiet szkoleń

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę w pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

CRIS POLSKA SP. Z O.O.

PINKO to włoska marka odzieżowa, którą pokochały już kobiety na całym świecie!

Marka PINKO została stworzona w latach ’80 w Fidenzie we Włoszech z myślą o kobietach niezależnych, odważnych, zmysłowych oraz świadomych swojej kobiecości, które wyrażają swoją osobowość poprzez wybór konkretnego stylu- stylu Pinko.

Przewiń do profilu firmy