Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka sprzedaży

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Asystent
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma R&D Tech Sp. z o.o., lider w dziedzinie maszyn obróbczych CNC, autoryzowany dystrybutor urządzeń Emmegi, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Obowiązki:

    • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami,
    • Obsługa kompleksowa zleceń Projektów Klientów,
    • Tworzenie bazy Klientów w systemie ERP.
    • Współpraca i budowanie relacji z Klientami wraz z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży,
    • Współpraca z innymi działami firmy,

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze Klienta,
    • Znajomość języka angielskiego, mile widziany język rosyjski.
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Znajomość pakietu Office,
    • Chęć rozwoju zawodowego w kierunku sprzedaży,
    • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (pełny etat),
    • Komunikatywność,
    • Asertywność,
    • Sumienność, rzetelność.

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

     Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883)

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.