Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Szefa Produkcji

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 30.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Szczecin

    OPIS STANOWISKA:

    • Przygotowywanie dokumentacji dla produkcji,
    • Rejestr i weryfikacja przepływu dokumentacji,
    • Obsługa i rejestr poczty elektronicznej,
    • Dbałość o stan techniczny maszyn,
    • Optymalizacja programów obróbczych,
    • Współudział w nadzorze nad produkcją,
    • Bieżąca kontrola jakości wykonywania produkcji.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie techniczne,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Wiedza z zakresu obróbki mechanicznej,
    • Podstawowa wiedza z materiałoznawstwa i obróbki cieplnej,
    • Znajomość programu AutoCAD, SolidWorks.

    MILE WIDZIANE:

    • Znajomość technologii spawania.

    OFERUJEMY:

    • Bezpośrednie, stabilne zatrudnienie,
    • Terminowe i adekwatne do zaangażowania wynagrodzenie,
    • Możliwość nadgodzin,
    • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
    • Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.
    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. NR 133 poz. 883)”.