W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Arkadia Care Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Zamkniętej 10/2.6, 30-554 Kraków, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w agencji pracy

ARKADIA CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ARKADIA CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zamknięta 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracowników w działach rekrutacji, administracji lub logistyki

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie Logistyką/Administracją/Rekrutacją

  • Studia na kierunkach powiązanych z Logistyką, Administracją lub HR

  • Otwartość na nowe zadania i wyzwania

  • Chęć rozpoczęcia pracy i zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera i MS Office

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub status studenta

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się firmie

  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole oraz wsparcie

  • Motywacyjny system wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość odbycia praktyk

  • Biuro z dogodnym dojazdem różnymi środkami transportu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Arkadia Care – agencja pośrednictwa pracy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent/ka w agencji pracy.

Przewiń do profilu firmy

Oferta skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają swoją drogę zawodową i chciałyby zdobyć pierwsze doświadczenie, w jednym z poniższych obszarów: rekrutacja, administracja lub logistyka.

Zakres obowiązków ustalany jest indywidualnie, w zależności od preferencji i możliwości czasowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.