Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w biurze dewelopera

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • monitoring rynku deweloperskiego i przetargów w zakresie sprzedaży nieruchomości gruntowych,
    • umiejętność wyszukiwania terenów inwestycyjnych,
    • obsługa administracyjno-biurowa spółki,
    • współpraca z projektantami, kancelarią prawną, biurem rachunkowym, urzędami, notariuszami,
    • przygotowanie zestawień, analiz, dokumentacji i pism związanych z bieżącą działalnością spółki.

    Wymagania:

    • mile widziany 1 rok doświadczenia w branży deweloperskiej lub związanej z nieruchomościami (inwestycyjnymi),
    • znajomość rynku budowlanego,
    • wykształcenie kierunkowe – nieruchomości, prawo, gospodarka przestrzenna,
    • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
    • odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • dobra organizacja pracy,
    • samodzielność i motywacja,
    • kultura osobista,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • znajomość MS Office,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • mile widziana znajomość przepisów prawnych dotyczących nabywania nieruchomości, regulacji stanu prawnego, postępowań administracyjnych,
    • mile widziana znajomość zagadnień związanych z działaniami marketingowymi.

    Oferujemy:

    • stała praca w rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w miłej atmosferze,
    • szansę na zdobycie doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji.

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.