Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Biurze Dyrektorki Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent/ka

    w Biurze Dyrektorki Sprzedaży

    Biuro regionalne w Warszawie

    Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

    Jakie będą Twoje zadania:

    • tworzenie treści na potrzeby komunikacji i stałego kontaktu  z działami zagranicznymi
    • planowanie spotkań służbowych, organizacja funkcjonowania biura
    • samodzielne prowadzenie ciekawych projektów
    • tłumaczenie międzynarodowych dokumentów i koordynacja ich obiegu
    • przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz z wykorzystaniem programu Excel i PowerPoint.

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • swobodnej komunikacji w języku niemieckim, w mowie i piśmie (min. B2)
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie PowerPoint i Excel)
    • umiejętności profesjonalnego przygotowania prezentacji
    • chęci rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • odpowiedzialności za powierzone zadania.

    Co Ci zapewnimy:

    Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny i umowę na zastępstwo (na okres ok. 1,5 roku z perspektywą zatrudnienia na stałe w innych obszarach działalności firmy).

    Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!