Oferta pracy

Asystent/ka w Biurze Rachunkowym

Grant ThorntonO firmie

  • Śrem

    Śrem, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która wesprze zespół prowadzący księgowość lub kadry i płace naszych klientów w codziennych obowiązkach.

Współpracując ze specjalistami poznasz podstawowe zadania z zakresu księgowości, nauczysz się dekretowania i księgowania faktur zakupu i sprzedaży, będziesz odpowiedzialny(-a) za rozliczanie wyjazdów służbowych i delegacji, wprowadzanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów czy amortyzacji.

Jeśli stawiasz natomiast na rozwój w obszarze kadr i płac będziesz miał(a) możliwość wspierać m.in.: proces zatrudniania pracownika, tworzenia i uzupełniania teczek akt osobowych, archiwizacji danych kadrowo-płacowych, czy wprowadzania danych do naliczenia listy płac.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • status studenta studiów zaocznych (IV-V rok) lub absolwenta kierunków ekonomicznych

  • znajomość zagadnień związanych z rachunkowością lub obszarem kadrowo-płacowym

  • doświadczenie bądź praktyka w biurze rachunkowym (mile widziane)

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i komunikatywność - praca w zespole i z klientem

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy (umowę o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy)

  • wdrożenie merytoryczne w zagadnienia księgowe lub kadrowo-płacowe

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w kierunku samodzielnego stanowiska

  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

  • odpowiedzialna i ciekawa praca w zespole profesjonalistów oraz możliwość współpracy z klientami zagranicznymi i polskimi

  • elastyczny system czasu pracy, system rozliczania nadgodzin

  • wewnętrzny system premiowy (bonus dla aktywnych)

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego

  • przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Grant Thornton

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy