Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Alumbrados Viarios Sociedad Anonima Spółka akcyjna oddział w Polsce z siedzibą w Zielonkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w biurze realizacji projektu

Alumbrados Viarios Sociedad Anonima Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rejestru korespondencji,

  • Redagowanie pism i wiadomości służbowych,

  • Analizowanie dokumentów oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem,

  • Sporządzanie notatek, protokołów ze spotkań,

  • Ścisła współpraca z różnymi działami firmy,

  • Prace administracyjno-biurowe,

  • Bezpośredni kontakt z centralą firmy w Hiszpanii.

Nasze wymagania

  • Wymagane doświadczenie (minimum 2 lata) na stanowisku adekwatnym do opisu zadania,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność przy wywiązywaniu się z powierzonych zadań,

  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego,

  • Samodyscyplina i samodzielność (samodzielność jest warunkiem bezwzględnym),

  • Umiejętność myślenia analitycznego,

  • Znajomość Ms Office (w szczególności MS Power Point, MS Excel),

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, komunikacja i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz dobrą atmosferę pracy,

  • Ambitne zadania, rozwój zawodowy,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w największym projekcie ITS w Polsce,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Firma Aluvisa jest międzynarodową, wiodącą firmą w branży ITS realizującą projekty na całym świecie. Głównymi obszarami działalności oddziału w Polsce są inteligentne systemy transportowe, kompleksowe wyposażenie Centrów Starowania Ruchem, Punktów Informacji Drogowej oraz systemy teleinformatyczne. Obecnie do naszej siedziby w Katowicach prowadzimy nabór do realizacji największego Projektu w Europie - Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz.