Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w biurze reklamy

Gremi Media S. A.O firmie

Gremi Media S. A.

Prosta 51

Warszawa

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita" i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” oraz serwisów internetowych poszukuje do działu komercji

Najważniejsze zadania:

  • bieżące wsparcie działów sprzedażowych,
  • obsługa systemu do rejestracji zleceń reklamowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • tworzenie raportów, zestawień,
  • obsługa posprzedażowa klientów firmy,
  • współpraca z działami: księgowym, prawnym, sekretariatem redakcji.

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point),
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziani studenci ostatniego roku i absolwenci wyższych uczelni.
  • znajomość rynku mediów w Polsce.

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w jednym z największych wydawnictw w Polsce oferujących profesjonalne treści,
  • ambitne zadania i potrzebne wsparcie,
  • dostęp do narzędzi i szkolenia.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gremi Media S.A. (00-838 Warszawa, ul. Prosta 51) na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).” Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych jest Gremi Media SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, 00-838 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy Sąd Gospodarczy XII Wydział Rejestrowy pod numerem KRS: 0000660475 Celem przetwarzania danych zawartych w CV jest proces rekrutacji i dokument ten będzie przechowywany maksymalnie przez 3 miesiące od daty rozpoczęcia procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych przysługują następujące prawa: dostęp do danych, w tym uzyskania ich kopii, żądanie ich sprostowania, usunięcie danych (w określonych sytuacjach), wniesienie skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, sprzeciwu wobec przetwarzania, ograniczenie przetwarzania.

W zakresie w jakim dane są przetwarzane w ramach procesu rekrutacji można także skorzystać z: prawa do przenoszenia danych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. W celu skorzystania z powyższych praw prosimy o kontakt na adres poczty elektronicznej: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne