Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w biurze sprzedaży - pracownik biurowy

Elliteq Sp. z o.o.O firmie

4 200–5 500
brutto / mies.
  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Elliteq Sp. z o.o.

Gallusa 12

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie zapytań ofertowych i korespondencji handlowej
  • przygotowywanie wstępnych ofert handlowych
  • rozliczenia finansowe projektów, fakturowanie sprzedaży
  • prace biurowo-administracyjne wynikającymi z bieżących potrzeb biura
  • promowanie produktu
  • pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub w dziale organizacji
  • komunikatywność
  • zdolność samodyscypliny i organizacji czasu pracy
  • bardzo dobrą znajomość Excel
  • konwersacyjna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość wykazania się inwencją i zaangażowaniem
  • czynny udział w akcjach promocyjno-handlowych
  • ścieżkę kariery w strukturach sprzedaży – np. Samodzielny Sprzedawca
  • pakiet socjalny – opieka medyczna, benefity

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kafeteria benefitów

Jesteśmy czołowym dostawcą innowacyjnych systemów wspierających zarządzanie firmą, archiwów elektronicznych oraz obiegów dokumentów i spraw Workflow.

Nasze rozwiązania klasy ECM są wynikiem ponad dwudziestoletniego doświadczenia naszych specjalistów, dlatego wiemy jak skutecznie zautomatyzować dowolny proces w każdej firmie.

Asystent/ka w biurze sprzedaży - pracownik biurowy, Gallusa 12, Katowice