Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w biurze sprzedaży - pracownik biurowy

Elliteq Sp. z o.o.

4 2005 500 brutto / mies.
  • Gallusa 12, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Gallusa 12

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie zapytań ofertowych i korespondencji handlowej

  • przygotowywanie wstępnych ofert handlowych

  • rozliczenia finansowe projektów, fakturowanie sprzedaży

  • prace biurowo-administracyjne wynikającymi z bieżących potrzeb biura

  • promowanie produktu

  • pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży lub w dziale organizacji

  • komunikatywność

  • zdolność samodyscypliny i organizacji czasu pracy

  • bardzo dobrą znajomość Excel

  • konwersacyjna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość wykazania się inwencją i zaangażowaniem

  • czynny udział w akcjach promocyjno-handlowych

  • ścieżkę kariery w strukturach sprzedaży – np. Samodzielny Sprzedawca

  • pakiet socjalny – opieka medyczna, benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kafeteria benefitów

Jesteśmy czołowym dostawcą innowacyjnych systemów wspierających zarządzanie firmą, archiwów elektronicznych oraz obiegów dokumentów i spraw Workflow.

Nasze rozwiązania klasy ECM są wynikiem ponad dwudziestoletniego doświadczenia naszych specjalistów, dlatego wiemy jak skutecznie zautomatyzować dowolny proces w każdej firmie.

Przewiń do profilu firmy