Asystent/ka w Biurze Zarządu

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi administracyjnej Biura Zarządu i Sekretariatu (prawidłowy obieg dokumentów, prowadzenie korespondencji, obsługa skrzynki e-mail Spółki, wykonywanie tłumaczeń PL-ENG, ENG-PL na bieżące potrzeby, zapewnienie niezbędnego zaopatrzenia biura),

  • Wsparcie Zarządu w zakresie organizacji codziennej pracy,

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji między Zarządem, a pozostałymi komórkami w ramach struktury firmy,

  • Zarządzanie kalendarzem Zarządu, organizacja i koordynacja harmonogramu spotkań służbowych,

  • Organizacja wyjazdów służbowych Członków Zarządu, rezerwacja hoteli, biletów itp.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy w sekretariacie lub na stanowisku asystenckim min 1 rok,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

  • Umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, samodzielność, wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wysoka kultura osobista,

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w jednej z największych firm budowlanych w Polsce,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe: j. angielski, j. portugalski).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy