Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Departamencie Posprzedażowej Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (umowa zlecenie)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Wprowadzanie danych do systemu
    • Archiwizacja dokumentów
    • Bieżąca pomoc w pracy Departamentu

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe lub status studenta
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
    • Dokładność i skrupulatność
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Twoje korzyści:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (na okres 3 miesięcy)
    • Praca w przyjaznym, zgranym zespole
    • Możliwość zdobycia wiedzy oraz praktycznego doświadczenia w obszarze ubezpieczeń
    • Zapoznanie ze specyfiką pracy w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej