Oferta pracy

Asystent/ka w Departamencie Rozwoju Biznesu

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Warszawa

Witaj w Volkswagen Financial Services

Czy wiesz, że grupa Volkswagen jako pierwsza w Polsce umożliwiła zakup samochodów online? Jeśli chcesz pracować w firmie, które zmienia rynek mobility, koniecznie sprawdź naszą ofertę pracy! Do Departamentu Rozwoju Biznesu szukamy osoby na stanowisko asystenta.

Twoje zadania:

  • Wsparcie w organizacji pracy departamentu (organizacja spotkań/prezentacji/innych aktywności)
  • Wsparcie pracowników departamentu w prowadzeniu projektów i programów
  • Współpraca z dostawcami
  • Monitorowanie i raportowanie kosztów Departamentu
  • Raportowanie portfela projektów

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli cechują Cię:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim – ok. 1 rok
  • dokładność i sumienność w wykonywanych zadaniach
  • umiejętności komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i inicjatywa
  • znajomość języka angielskiego w stopniu B2
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności PowerPoint, Excel – podstawowa znajomość)

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę
  • Program motywacyjny
  • Kartę lunch plus
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży
  • Multikafeteria - na pewno znajdziesz coś dla siebie ;)
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszej organizacji
  • Ergonomiczne biurka
  • Home Office
  • Owoce w poniedziałki i środy
  • Miłą atmosferę w pracy

Jesteś Tym, kogo szukamy? Daj nam znać, klikając
przycisk "Aplikuj”i wysyłając swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy