Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Administracji Umów (5 mies.)

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w weryfikacji i archiwizacji dokumentów przesyłanych od Klientów, uzupełnianie danych w systemie operacyjnym;

  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu dokumentacji związanej z obsługą zawartych umów,

  • Kontakt telefoniczny z Klientami,

  • Dystrybucja poczty przychodzącej do Zespołu.

Nasze wymagania

  • Student/ka studiów wyższych,

  • Doświadczenie w dziale operacyjnym w branży leasingowej będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność,

  • Dyspozycyjność w godzinach 9-17.

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • realny rozwój i możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych

  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków