Asystent/ka w dziale administracji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm działających w branży FMCG, we współpracy z Randstad, znajduje najlepszych kandydatów do wielu rozwojowych projektów rekrutacyjnych. Dołącz do szeregów naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w działach administracyjnych, HRowych, logistycznych i finansowych.

    Poszukujemy osób, które świetnie komunikują się w języku angielskim oraz dobrze obsługują program Excel.

    Jeśli nie boisz się wyzwań, nie czekaj i aplikuj już teraz!

    Nr ref.: /246/01/2019/BP/35651
    Warszawa
    oferujemy
    • umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
    • możliwość szlifowania umiejętności komunikowania się w języku angielskim,
    • biurowe godziny pracy,
    • darmowy pakiet medyczny,
    • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus - tutaj możesz wykupić pakiet na siłownię lub skorzystać z ofert rabatowych na zakupy, czy bilety do kina lub teatru ... i całą masę ciekawych opcji,
    • nie masz doświadczenia? Akceptujemy to! Wynagrodzenie, które Ci zaproponujemy i tak będzie atrakcyjne
    zadania
    • administracja sytemu oraz wewnętrznych baz danych,
    • wsparcie m.in zespołu HR,
    • przygotowywanie raportów oraz prezentacji,
    • prowadzenie kalendarza spotkań oraz czynności z tym związane np. rezerwowanie sal spotkań, catering, materiały marketingowe,
    • pomoc przy organizacji eventów i szkoleń,
    • bieżąca obsługa administracyjna
    oczekujemy
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom B2+/C1
    • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, MS Outlook i Power Point),
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wysoka kultura osobista
    • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47