Oferta pracy

Asystent/ka w dziale administracyjno-prawnym

Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o.

  • Pławieńska 5, Czaplinek
    Czaplinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Pławieńska 5

Czaplinek

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa asystencka i administracyjna w szczególności przygotowanie i edycja dokumentów, wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych

  • Wsparcie w zakresie prowadzonych spraw w tym przygotowanie i kompletowanie dokumentów

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z bieżącymi zadaniami (papierowej i elektronicznej)

  • Pomoc w przygotowywaniu projektów pism

  • Bieżący kontakt z kontrahentami zewnetrznymi

  • Uczestniczenie w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie, preferowany kierunek: prawo/administracja//filologia

  • Bardzo dobra znajomośc obsługi pakietu programów Microsoft Office oraz urządzeń biurowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego - min. B1

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i priorytezacji zadań własnych

  • Umiejętnośc pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Niekończące się możiwości rozwoju

  • Praca w środowisku Międzynarodowym

  • Poszerzanie swoich kompetencji

  • Atrakcyjny system płac i świadczeń

  • Praca w firmie opartej na zaufaniu, samodyscyplinie i samodzielnosci

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Motherson jest międzynarodowym przedsiębiorstwem zorientowanym na ludzi, obsługującym zróżnicowaną gamę produktów i usług

oraz jednym z 22 największych dostawców motoryzacyjnych na świecie. Dzięki zakładom rozlokowanym w 41 krajach i zatrudnieniu

135 000 pracowników, firma ma prawdziwie globalne środowisko, w którym różnorodność i integracja kształtują naszą kulturę.

Kabel-Technik-Polska (KTP), członek Motherson Group, jest dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie rozwiązań systemów

elektrycznych oraz projektowania i inżynierii procesowej dla taboru kolejowego i autobusów elektrycznych . Dzięki naszej globalnej sieci

usług i produkcji wspieramy czołowych klientów w naszej branży i przyczyniamy się do zrównoważonego transportu. Jeżeli jesteś

pasjonatem wywierania wpływu, zapraszamy Cię do naszego zespołu

Przewiń do profilu firmy