Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w Dziale Audytu

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kO firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

aleja Pokoju 1

Grzegórzki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w badaniu obszarów sprawozdań finansowych sporządzonych według Krajowych i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i raportów niezbędnych do wykonania badania sprawozdania finansowego
  • poznanie obowiązujących standardów oraz narzędzi stosowanych w obszarze rewizji finansowej
  • realizowanie podstawowych zadań audytorskich zgodnie z obowiązującą metodologią badania
  • wsparcie zespołu w trakcie prowadzenia projektu dla naszych Klientów
  • rozwijanie własnej wiedzy pod okiem bardziej doświadczonych członków zespołu 😊

Nasze wymagania

  • ukończone lub rozpoczęte studia na kierunkach takich jak: audyt finansowy, finanse i rachunkowość czy ekonomia
  • doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i rachunkowości
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • swoboda w komunikacji w języku angielskim
  • interesowanie obszarem rewizji finansowej

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w rewizji finansowej

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (zależnie od Twoich preferencji – umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • finansowe wsparcie w uzyskaniu kwalifikacji Biegłego Rewidenta, w tym również dostęp do szkoleń przygotowujących go egzaminów w postępowaniu
  • rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO"
  • bliską współpracę z Ekspertami w kameralnym zespole
  • jasną i spójną ścieżkę kariery, monitorowanie rozwoju poprzez ustrukturyzowany system ocen rocznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • system szkoleń wewnętrznych "Akademia BDO"
  • sezonowy lektorat z języka angielskiego

Etapy rekrutacji

1

Testy rekrutacyjne (online)

2

Spotkanie z Działem HR (online)

3

Spotkanie z Hiring Managerem

Sieć BDO posiada obecnie 1658 biur w 167 krajach oraz zatrudnia ponad 91 000 Ekspertów i Specjalistów. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Od zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wśród Klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz duże grupy kapitałowe.

Aktualne oferty pracodawcy
AS/DRF/KR

Asystent/ka w Dziale Audytu, aleja Pokoju 1, Grzegórzki, Kraków