Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w dziale audytu

GRUPA SWGKO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających

  • sporządzanie dokumentacji rewizyjnej

  • przygotowywanie sprawozdań z badania i innych dokumentów pod kierunkiem menadżera

  • bezpośrednia współpraca z klientami SWGK w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne - mile widziane z zakresu finansów i rachunkowości

  • znajomość przepisów rachunkowości oraz umiejętność ich analizy

  • umiejętność pracy w zorientowanym na zadania zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej lub w księgowości

  • znajomość języka obcego

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • możliwość rozwoju i awansu

  • przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy

  • szkolenia zawodowe adekwatny do zajmowanego stanowiska

  • niezbędne narzędzia pracy

Kogo szukamy:

jeśli chcesz się rozwijać, posiadasz zdolności komunikacyjne oraz wysoką kulturę osobistą, odpowiedzialnie traktujesz powierzone obowiązki, masz zdolności analitycznego myślenia - to właśnie Ciebie szukamy!