Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Audytu

RSM PolandO firmie

  • Droga Dębińska 3b, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

RSM Poland

Droga Dębińska 3b

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach związanych z badaniem oraz przeglądem sprawozdań finansowych;

  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej;

  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i innych dokumentów pod kierunkiem Seniora i Managera.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne z obszaru finansów i rachunkowości;

  • Doświadczenie w pracy w dziale audytu lub w księgowości – min. pół roku;

  • Umiejętność analizy danych finansowych;

  • Dobra znajomość przepisów o rachunkowości;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych - przeważnie woj.: wielkopolskie i mazowieckie;

  • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych- wsparcie w zdobywaniu uprawnień ACCA i biegłego rewidenta;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów medycznych i sportowych;

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu;

  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Spotkanie z działem HR

3

Spotkanie z Managerem Zespołu

4

Zatrudnienie/Informacja zwrotna

RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 48.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 230 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Przewiń do profilu firmy