Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Audytu

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • udział w badaniu obszarów sprawozdań finansowych sporządzonych według Krajowych i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i raportów niezbędnych do wykonania badania sprawozdania finansowego

  • poznanie obowiązujących standardów oraz narzędzi stosowanych w obszarze rewizji finansowej

  • realizowanie podstawowych zadań audytorskich zgodnie z obowiązującą metodologią badania

  • wsparcie zespołu w trakcie prowadzenia projektu dla naszych Klientów

  • rozwijanie własnej wiedzy pod okiem bardziej doświadczonych członków zespołu 😊

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie (lub ostatnie lata studiów) z zakresu audytu finansowego, finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewne

  • zdobyte pierwsze doświadczenie w obszarze finansów i rachunkowości (mile widziane doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)

  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości

  • zainteresowanie obszarem rewizji finansowej

  • wysokie zdolności analityczne

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia (zależnie od Twoich preferencji – umowa o pracę lub umowa zlecenie)

  • bliska współpraca z Ekspertami w kameralnym zespole

  • jasna i spójna ścieżka kariery

  • monitorowanie rozwoju poprzez ustrukturyzowany system ocen rocznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • system szkoleń wewnętrznych "Akademia BDO"

  • sezonowy lektorat z języka angielskiego

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa telefoniczna z Działem HR

2

II etap - testy merytoryczne online

3

III etap - spotkanie z Hiring Managerem

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Sieć BDO posiada obecnie 1658 biur w 167 krajach oraz zatrudnia ponad 91 000 Ekspertów i Specjalistów. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Zajmujemy V miejsce w rankingu Firm Audytorskich w Polsce. Od zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wśród Klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz duże grupy kapitałowe.

Przewiń do profilu firmy