Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka w dziale audytu wewnętrznego

Seargin Sp. z o.o.O firmie

  • aleja Grunwaldzka 163
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Seargin Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 163

Gdańsk

Pracuj z najlepszymi!

Seargin to prężnie działająca organizacja wyróżniona przez Financial Times w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.

Dostarczamy usługi IT w formie Body & Team Leasing oraz Application Managed Services.

Współpracujemy z międzynarodowymi klientami, znanymi markami oraz liderami w swoich sektorach.

Pracuj w wyśmienitej atmosferze, ze wspaniałymi ludźmi, których codzienne wsparcie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem pozwoli Tobie cieszyć się pracą każdego dnia.

Zadania:

  • zarządzenie umowami (zapisy i przepływ umów),
  • kontrola nad zamówieniami od klientów,
  • wsparcie funkcjonowania audytu wewnętrznego,
  • opracowywanie i wdrażanie procesów kontrolnych,
  • analiza procesów i rekomendacja rozwiązań,
  • sumienne wykonywanie zleconych prac.

Oczekujemy:

  • umiejętność analizy oraz wnioskowania przyczynowo – skutkowego,
  • umiejętność przygotowywania raportów i protokołów z prowadzonych czynności audytowych i kontrolnych, opracowywanie zaleceń pokontrolnych i działań naprawczych,
  • umiejętność szacowania i oceny ryzyka wynikającego z działalności poszczególnych jednostek organizacyjnych firmy,
  • znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Microsoft Office Excel),
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe administracyjne / finansowe,
  • dostępność na pełen etat,
  • preferowania dostępność "od zaraz".

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet Multisport po okresie próbnym,
  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • zajęcia języka angielskiego,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • firmowe integracje,
  • możliwość rozwoju w obszarze audytu wewnętrznego i controllingu oraz wykorzystania dotychczasowego wykształcenia w praktyce,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne