Asystent/ka w dziale audytu

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Powstańców Śląskich 7a

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • udział w badaniu obszarów sprawozdań finansowych sporządzonych według Krajowych i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i raportów niezbędnych do wykonania badania sprawozdania finansowego

  • poznanie obowiązujących standardów oraz narzędzi stosowanych w obszarze rewizji finansowej

  • realizowanie podstawowych zadań audytorskich zgodnie z obowiązującą metodologią badania

  • wsparcie zespołu w trakcie prowadzenia projektu dla naszych Klientów

  • rozwijanie własnej wiedzy pod okiem bardziej doświadczonych członków zespołu 😊

Nasze wymagania

  • ukończone studia na kierunkach takich jak: finanse, rachunkowość czy ekonomia (lub ostatnie lata studiów)

  • pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze finansów lub rachunkowości

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel)

  • znajomość języka angielskiego

  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości

  • zainteresowanie obszarem rewizji finansowej

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (zależnie od Twoich preferencji – umowa o pracę lub umowa zlecenie)

  • finansowe wsparcie w uzyskaniu kwalifikacji Biegłego Rewidenta, w tym również dostęp do szkoleń przygotowujących go egzaminów w postępowaniu

  • rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO"

  • bliską współpracę z Ekspertami w kameralnym zespole

  • jasną i spójną ścieżkę kariery, monitorowanie rozwoju poprzez ustrukturyzowany system ocen rocznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • sezonowy lektorat z języka angielskiego

BDO to globalna sieć firm audytorsko-doradczych. Działamy w ponad 160 krajach i zatrudniamy blisko 95 000 ekspertów i specjalistów, dzięki którym zapewniamy naszym klientom wyjątkową obsługę. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm o tym profilu. Wśród naszych klientów są kluczowe podmioty giełdowe, duże grupy kapitałowe, a także średnie polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oraz firmy rodzinne. Od zawsze stawiamy na wiedzę, profesjonalizm i relacje oparte na zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy