Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Marketingu w dziale Dermo-Aptecznym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-05-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pierre Fabre Dermo-Cosmétique, jest wiodącą firmą dermo-kosmetyczną na świecie z takimi markami jak Avene, A-derma, Ducray, Galenic, Elancyl, Klorane, Rene Furterer oraz gamą leków dermatologicznych obecną w Polsce od ponad 10 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

    Asystent/ka Marketingu, dział Dermo-Apteczny
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • wsparcie Product Managerów ( np. w kontaktach z podwykonawcami zewnętrznymi, itp.)
    • organizacja, obsługa oraz udział w spotkaniach służbowych,
    • przygotowanie tłumaczeń pisemnych
    • wsparcie administracyjne zespołu sprzedażowego działu Dermo-Aptecznego
    • komunikacja i współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • podstawowa wiedza marketingowa
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • zaawansowana znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność zarządzania czasem i pracy pod jego presją
    • profesjonalizm w zachowaniu i wykonywaniu zadań
    • zaangażowanie

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • umowę o pracę
    • profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje
    • przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku
    • niezbędne narzędzia pracy
    • atrakcyjny pakiet socjalny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.