Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Doradztwa Podatkowego

RSM Poland Audyt S.A.O firmie

  • Warszawa, ul. Inflancka 4, GBC building B

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z doradcami i konsultantami podatkowymi w zakresie bieżących projektów podatkowych dla naszych Klientów (głównie międzynarodowych);
  • Wyszukiwanie oraz analizowanie orzecznictwa podatkowego i interpretacji wydawanych przez organy podatkowe;
  • Udział w pisaniu opracowań i opinii podatkowych;
  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach.

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne, prawne lub administracyjne (absolwenci lub studenci ostatniego roku);
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2;
  • Podstawowa umiejętność analizowania i interpretowania przepisów podatkowych;
  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;
  • Podstawowa wiedza z zakresu podatków lub rachunkowości.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach;
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru i na koncerty);
  • Lekcje języków obcych w biurze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy