Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Doradztwa Podatkowego

RSM Poland

RSM Poland

Inflancka 4

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z doradcami i konsultantami podatkowymi w zakresie bieżących projektów podatkowych dla naszych Klientów (głównie międzynarodowych);

  • Wyszukiwanie oraz analizowanie orzecznictwa podatkowego i interpretacji wydawanych przez organy podatkowe;

  • Udział w pisaniu opracowań i opinii podatkowych;

  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne, prawne lub administracyjne (absolwenci lub studenci ostatniego roku);

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2;

  • Podstawowa umiejętność analizowania i interpretowania przepisów podatkowych;

  • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;

  • Podstawowa wiedza z zakresu podatków lub rachunkowości.

To oferujemy

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;

  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;

  • W ramach wykonywanych obowiązków, możliwość odbycia praktyk zawodowych pod opieką Doradców Podatkowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Spotkanie z działem HR

3

Spotkanie z Managerem Zespołu

4

Zatrudnienie/Informacja zwrotna

RSM Poland

RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 810 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 43.000 specjalistów na świecie.

RSM Poland to profesjonalni doradcy i zaufani partnerzy w biznesie. Jako zespół ponad 230 specjalistów oferujemy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom kompleksowe doradztwo podatkowe i gospodarcze. Rozbudowaną ofertę usług kierujemy do przedsiębiorstw polskich oraz spółek zagranicznych, które otwierają swoje oddziały w naszym kraju.

W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach, kompleksowo dbając o interesy firm zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych.

Zdajemy sobie sprawę, że naszym największym kapitałem są ludzie i dokładamy wszelkich starań, aby kwalifikacje każdego członka naszego zespołu były na jak najwyższym poziomie i podlegały ciągłemu doskonaleniu.

Przewiń do profilu firmy