Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w dziale E-commerce z j. niemieckim

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent/ka w dziale E-commerce z j. niemieckim
    Miejsce pracy: Kraków
    Czym sie
    zajmujemy

    zooplus to wiodący sklep internetowy na rynku sprzedaży karm i akcesoriów dla zwierząt w Europie – jesteśmy obecni w 30 krajach kontynentu i ciągle się rozwijamy! W naszym krakowskim biurze potrzebujemy wsparcia w dziale marketingu i sprzedaży. Jeżeli jesteś studentem / studentką, znasz język angielski lub język angielski i niemiecki, a praca przy komputerze nie jest Ci obca – zgłoś się do nas!

    Twoje
    obowiązki
    • Tłumaczenie z języka angielskiego lub niemieckiego na polski opisów produktów, tekstów marketingowych, treści strony internetowej, bloga itp.
    • Pomoc przy optymalizacji sklepu internetowego www.zooplus.pl
    • Przygotowywanie działań promocyjnych przy współpracy z managerem sklepu
    • Dodawanie nowych produktów do sklepu, aktualizacja bieżącej oferty oraz tworzenie treści
    • Inne bieżące działania z zakresu marketingu internetowego związane z obszarem działania firmy
    Twój
    profil
    • Student / studentka
    • Dobra znajomość języka niemieckiego
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Word i Excel na poziomie podstawowym
    • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
    • Umiejętność zorganizowanej i samodzielnej pracy, a także niezawodność i gotowość do pracy
    • Zainteresowanie handlem internetowym jako dodatkowy atut
    Co
    oferujemy
    • Praca na pół etatu z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze tłumaczeń i marketingu
    • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego lub niemieckiego
    • Praca w nowoczesnym biurze znajdującym się w centrum Krakowa
    • Zniżka pracownicza na cały asortyment sklepu
    • Przyjazna atmosfera w młodym teamie
    • Wyjścia integracyjne
    • Dodatkowe atrakcje: tenis stołowy, piłkarzyki i gry planszowe
    • Świeże owoce i soki

    Prosimy o upewnienie się, że przesyłany przez Państwa dokument aplikacyjny zawiera tylko takie informacje, które mogą być istotne w kontekście zatrudnienia.

    Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
    Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy wskazaną w ogłoszeniu o pracę dotyczące stanowiska, na które aplikuję. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez zooplus Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-002), Ul. Prądnicka 6a, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

     Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy jest dostępna
    Obowiązek informacyjny

    1. Administratorem danych jest zooplus Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Prądnickiej 20a, 30-002, NIP: 6772370361, REGON: 122628617;
    2. Administrator danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: [email protected];
    3. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 22 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana;
    4. Odbiorcami danych osobowych Pracownika będą: zooplus Polska Sp. z o.o. i zooplus AG
    5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego;
    6. Ma Pan/Pani prawo do:
      1. dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
      2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
      3. przenoszenia danych,
      4. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
      5. wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1).
    7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora danych rozpatrywane.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.