Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w dziale eksportu z językiem rosyjskim i angielskim

  • Józefów (pow. otwocki), Warszawa, Otwock, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Asystent
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wszystko co robimy, robimy po to, aby łączyć ludzi

    Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, Otwock, Warszawa, Józefów (pow. otwocki)
    Nr ref.: ASY/EXP/ROS/JOZ

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie Specjalisty ds. Exportu w realizacji sprzedaży produktów na rynkach międzynarodowych,
    • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
    • Kontakt z klientem,
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy,
    • Współpraca ze spedycjami w zakresie frachtów,
    • Współpraca z agencjami celnymi,
    • Dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
    • Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego oraz języka angielskiego w mowie i w piśmie – poziom B2/C1 (warunek konieczny ze względu na kontakt z klientem zagranicznym),
    • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point),
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale handlowym/sprzedażowym (np. na stanowisku asystenckim) lub w innych pracach biurowych związanych z obsługą klienta (np. recepcja),
    • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
    • Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
    • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Możliwość dojazdu we własnym zakresie do Józefowa k. Otwocka (okolice Warszawy).

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat, ubezpieczenie, benefity, pakiet świadczeń socjalnych
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • Pracę w młodym, prężnym, międzynarodowym zespole,
    • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy,
    • Szkolenia wspomagające rozwój zawodowy i osobisty,
    • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Możliwość zatrudnienia od zaraz,
    • Miejsce pracy: Józefów k. Otwocka (okolice Warszawy).

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o aplikację przez:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-241) przy al. Grunwaldzkiej 31, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnemu pracodawcy.

    Nagrody i wyróżnienia
    bottom