Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w dziale finansów z językiem angielskim

FOODCOM S.A.O firmie

  • Wernyhory 29, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

FOODCOM S.A.

Wernyhory 29

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie zestawień / tabel / raportów,

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego firmy,

  • sprawdzanie poprawności wprowadzanych danych,

  • wystawianie, rejestrowanie i weryfikacja faktur,

  • współpraca z księgowością, działem handlowym i działem logistyki firmy,

  • odbieranie i wysyłanie korespondencji służbowej,

  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Microsoft Excel,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane wykształcenie ekonomiczne,

  • dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność,

  • mile widziany status studenta studiów zaocznych w zakresie ekonomicznym lub finansowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, Fitprofit,

  • Odkrywanie kuchni świata podczas wspólnych obiadów,

  • Możliwość nauki języków obcych,

  • Pracę w międzynarodowym zespole,

  • System premiowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

O nas

Foodcom S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa. Pośredniczy w transakcjach w branży mleczarskiej na globalnych rynkach. Jako wiodąca firma w Polsce wprowadziła innowacyjne standardy działania w handlu i ujawnia ceny towarów na rynku.