Asystent/ka w Dziale Finansowania z językiem czeskim

Devire

4 5006 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest spółka specjalizująca się w finansowaniu zakupu samochodów marek oferowanych w jej sieci sprzedaży. Na rynku Polskim działa od 1998 roku, wspierając branże Automotive. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta/tki w Dziale Finansowania z językiem czeskim.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dealerami (w tym z dealerami czeskimi),

  • Przygotowywanie i analiza raportów,

  • Współpraca przy tworzeniu nowych projektów i rozwoju produktów finansowych,

  • Kontakt z Klientami oraz inne prace biurowe.

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin,

  • Znajomość języka czeskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów,

  • Zdolność szybkiego uczenia się,

  • Pasję w działaniu i nieszablonowe myślenie.

Pracodawca oferuje

  • Biuro w dogodnej lokalizacji - Warszawa Służew,

  • Elastyczne godziny pracy (8-16/10-18),

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,

  • Możliwość pracy hybrydowej,

  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz pracę z językiem czeskim,

  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,

  • Współpracę w długiej perspektywie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Młody zespół pełen pozytywnej energii :)

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy