Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka w Dziale Finansowo-Księgowym

INTERNITY S.A.

  • Julianowska 61
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Julianowska 61

Piaseczno

Grupa Internity będąca liderem w branży wnętrzarskiej, notowana rynku New Connect zatrudni:

Obowiązki:

  • Wprowadzanie wskazanych dokumentów i danych do systemu (m.in. wyciągi bankowe, faktury zakupowe)
  • Weryfikacja i opisywanie dokumentów
  • Zarządzanie rozrachunkami
  • Przygotowywanie zestawień i analiza danych
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Współpraca z innymi działami
  • Dodatkowe prace biurowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemu Softlab będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Wysoka kultura osobista
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć doskonalenia zawodowego w obszarze księgowości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne