Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w dziale finansowym

GTC S.A.

GTC S.A.

Komitetu Obrony Robotników 45a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu finansowego w codziennej pracy

  • organizacja i wsparcie w organizacji spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów wewnątrz działu oraz między działami

  • zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrektora Finansowego oraz działu

  • monitorowanie terminów, projektów, etc.

  • przygotowywanie notatek oraz prezentacji na potrzeby Dyrektora Finansowego oraz na potrzeby działu

  • przygotowywanie raportów oraz sprawozdań na potrzeby Dyrektora Finansowego, Zarządu zgodnie ze standardami firmy

  • wprowadzanie danych do SAP B1

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego

  • ukończone studia wyższe/ ostatni rok studiów

  • umiejętność pracy pod presją czasu, wykonywania kilku zadań jednocześnie

To oferujemy

  • pracę w zaangażowanym zespole, z ciekawymi, pełnymi wyzwań projektami

  • możliwość rozwoju

  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej rozpoznawanym firm z branży nieruchomości

  • pracę w międzynarodowym środowisku

Please send your cv in English. Please be kindly informed that we will contact only with chosen candidates.