Oferta pracy

Asystent/ka w dziale finansowym

Scope Fluidics S.A.

  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Duchnicka 3

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie obiegu dokumentów finansowych

  • Współpraca z działem księgowości

  • Gromadzenie potrzebnej dokumentacji związanej z fakturami

  • Współpraca z działem zakupów

  • Wsparcie procesu realizacji płatności

  • Udział w kontroli wydatków projektowych

  • Wsparcie prowadzenia rozliczeń dotacji

  • Wsparcie w realizacji bieżących zadań działu finansów i działu kadr

  • Przygotowywanie danych do raportów i analiz

  • Wsparcie Zarządu, Kierowników oraz Pracowników w kwestiach administracyjno-finansowych.

Nasze wymagania

  • Preferowani studenci lub absolwenci kierunków ekonomicznych/finansowych

  • Umiejętność obsługi pakietu Office, w szczególności Excela

  • Bardzo dobra organizacja pracy, staranność, sumienność

  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim

  • Samodzielność, własna inicjatywa i nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Pracę w młodym, interdyscyplinarnym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale finansów dynamicznie rozwijającej się Grupy kapitałowej

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe godziny pracy z elastycznym podejściem

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Scope Fluidics S.A. to spółka biotechnologiczna, wyspecjalizowana się w rozwijaniu i dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla rynku diagnostyki molekularnej i mikrobiologicznej. W tym celu doskonalimy technologie mikroprzepływowe, z powodzeniem wykorzystując je w naszych innowacyjnych systemach szybkiego testowania.

Zmieniamy diagnostykę medyczną i odpowiadamy na jej rosnące potrzeby. Tworzymy skuteczne rozwiązania wspierające procesy leczenia i służące ochronie zdrowia pacjentów.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect,

planującą przejść na rynek główny GPW.

Przewiń do profilu firmy