Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent /-ka w Dziale Handlowym B2B

Grupa Unia Kraft Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Potocka 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Grupa Unia Kraft Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Potocka 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac i czynności związanych obrotem hurtowym papieru w kraju i zagranicą,

  • prowadzenie korespondencji handlowej,

  • udział w negocjacjach handlowych,

  • wspieranie pracy działu,

  • obsługa stron internetowych, przygotowywanie materiałów reklamowych i ofertowych,

  • dbałość o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum pomaturalne,

  • staż zawodowy 2 lata,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej,

  • odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych z Klientami,

  • preferowane osoby z doświadczeniem w organizacji handlowej i branżowej.

To oferujemy

  • umowę o pracę w organizacji o 30-letnim doświadczeniu,

  • stabilne warunki wynagradzania i premiowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • współpracę z międzynarodowym koncernem,

  • współpracę z sektorem logistyki i branżą opakowań,

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • "niekorporacyjną" atmosferę pracy.

www.grupaunia.com.pl

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość obsługi programu WAPRO-MAG,

  • obsługa dokumentacji logistycznej,

  • znajomość branży papierniczej.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz!