Oferta pracy

Asystent/ka w dziale Handlowym

AmluxO firmie

Amlux

Elewatorska 11/1

Białystok

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Logistyczne i administracyjne wsparcie kierownika oraz działu handlowego w bieżącej pracy
  • Przygotowanie zestawień, prezentacji i raportów
  • Wsparcie działu handlowego
  • Umawianie spotkań handlowych z klientami
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez kierownika działu
  • Budowanie bazy handlowej

Wymagania:

  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Komunikatywność, umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Kreatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy