Asystent/ka w dziale handlowym

DACHSER Sp. z o.o.

  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa administracji w dziale handlowym

  • obsługa aplikacji IT wykorzystywanych w procesie obsługi handlowej Klientów oddziału

  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami

  • przygotowywanie ofert dla klientów w odpowiedzi na pojawiające się zapytania

  • współpraca z zespołem handlowym, wsparcie przy pozyskiwaniu Klientów

  • współpraca z innymi działami firmy

  • analiza rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Word i Excel

  • komunikatywność i otwartość na innych

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • cykl szkoleń wdrożeniowych

  • rozwój kompetencji sprzedażowych i ciekawe wyzwania w firmie będącej liderem w swojej branży

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki

  • dobre warunki wynagrodzenia

  • program dofinansowania posiłków

  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • interaktywną platformę do nauki jęz. angielskiego

  • dodatkowy urlop za staż pracy

  • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe

  • bogatą ofertę dodatków socjalnych np.: świąteczne karty podarunkowe, wczasy pod gruszą

  • program zakupów pracowniczych w ramach sklepu partnerskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.) oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy