Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w dziale handlowym

DACHSER Sp. z o.o.O firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)
    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa administracji w dziale handlowym
  • obsługa aplikacji IT wykorzystywanych w procesie obsługi handlowej Klientów oddziału
  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami
  • przygotowywanie ofert dla klientów w odpowiedzi na pojawiające się zapytania
  • współpraca z zespołem handlowym, wsparcie przy pozyskiwaniu Klientów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • analiza rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i otwartość na innych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży – będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy
  • chęć nauki i rozwoju – oferujemy pełny proces wdrożenia

To oferujemy

  • cykl szkoleń wdrożeniowych
  • rozwój kompetencji sprzedażowych i ciekawe wyzwania w firmie będącej liderem w swojej branży
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • dobre warunki wynagrodzenia
  • program dofinansowania posiłków
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • interaktywną platformę do nauki jęz. angielskiego
  • dodatkowy urlop za staż pracy
  • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe
  • bogatą ofertę dodatków socjalnych np.: świąteczne karty podarunkowe, wczasy pod gruszą
  • program zakupów pracowniczych w ramach sklepu partnerskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

DACHSER Sp. z o.o.

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.) oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. ADH 197

Asystent/ka w dziale handlowym, Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)