Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka w Dziale Handlowym

Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego sp. z o.o.

Belwederska 6A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie biura Działu Handlowego

  • Pomoc kierownikowi Działu Handlowego w realizacji bieżących działań

  • Odpowiadanie na bieżące zapytania od klientów (kontakt telefoniczny, mailowy),

  • Profesjonalna obsługa zamówień internetowych (rejestracja, pomoc klientowi w złożeniu zamówienia, reklamacje itp.)

  • Wystawianie i archiwizowanie dokumentów handlowych m.in. wystawianie dokumentów sprzedaży, wspomaganie Magazynu w przygotowaniu dokumentów do spedycji paczek

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów

  • Udział w inwentaryzacji towarów

  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży (w przypadku absencji pracownika odpowiedzialnego za to działanie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża wydawnicza)

  • Znajomość obsługi komputera oraz dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość jęz. angielskiego

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy m.in. obsługi firmowych systemów komputerowych (system magazynowy, system sprzedaży przez sklep internetowy)

  • Dokładność, sumienność i komunikatywność

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o długoletniej historii i ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy – siedziba w centrum Warszawy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • Prywatną opiekę medyczną (pakiet Medicover) i możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego (po okresie próbnym)

O nas

Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego jest obecnie największym wydawcą testów psychologicznych w Polsce publikującym narzędzia polskich i zagranicznych autorów, a także książki dotyczące diagnozy i innych praktycznych zastosowań psychologii w obszarach edukacji, zdrowia oraz pracy i organizacji. Dział Merytoryczny Pracowni Testów Psychologicznych prowadzi prace naukowo-badawcze związane z adaptacją, normalizacją i tworzeniem nowych testów oraz działalność szkoleniową w zakresie stosowania testów psychologicznych.

Nasz Dział Handlowy (Księgarnia Symptomy), oprócz testów psychologicznych, oferuje ogromną liczbę tytułów z literatury psychologicznej i dziedzin pokrewnych, książki popularnonaukowe, a także książki dla dzieci i młodzieży oraz gry i zabawki edukacyjne.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.