Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w dziale HR

Clurgo Sp. z o.o.O firmie

  • Jasna 14/16A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Clurgo Sp. z o.o.

Jasna 14/16A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu HR w zakresie rekrutacji: przygotowanie materiałów rekrutacyjnych, research, wyszukiwanie kandydatów w bazie, przekazywanie informacji zwrotnych

  • Wprowadzanie danych do systemu HR

  • Wsparcie w procesach onboardingu

  • Wsparcie w procesach związanych z employer brandingiem oraz eventami firmowymi

  • Wsparcie w obszarze administracji personalnej

Nasze wymagania

  • Uważasz, że posiadasz silnie proaktywną postawę

  • Interesuje Cię obszar HR i rozwój w tej dziedzinie

  • Jesteś otwarty/a na konstruktywny feedback

  • Samodzielność w realizacji zadań oraz umiejętności zarządzania czasem to Twoje mocne strony

  • Znasz język angielski na poziomie min. B1

  • Jesteś studentem/tką i szukasz swojego pierwszego doświadczenia w HR

  • Twoja dostępność to minimum 32h w tygodniu (preferowane 40)

To oferujemy

  • Swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów, work-life balance

  • Elastyczny czas pracy – start w przedziale 8-10

  • Solidne wdrożenie w obejmowane obowiązki

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Biuro w centrum Warszawy (okolice Metra Świętokrzyska), parking na rowery, prysznice

  • Klarowny proces rekrutacyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Dołącz do Clurgo – szybko rozwijającej się firmy zajmującej się realizacją projektów IT. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, ambitni i skoncentrowani na potrzebach biznesowych. Jeśli w pracy kierujesz się tymi wartościami, dołącz do nas. Istotne są dla nas wysokie standardy, jakie narzucamy sobie oraz oprogramowanie, które wychodzi spod naszych palców.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli interesuje Cię rozwój w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi we współpracy z IT, pozyskiwanie najlepszych deweloperów, jeśli chcesz pełnić rolę, która będzie ewoluować wraz z rozwojem organizacji i dołączyć do zespołu HR, który działa dla biznesu, zapraszamy Cię do nas!