Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale HR

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej i akt osobowych,

  • realizowanie zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem działu,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

  • rezerwacja szkoleń, spotkań rekrutacyjnych, innych spotkań w kalendarzach działu HR i innych pracowników,

  • wsparcie organizacyjne przy procesach rekrutacyjnych,

  • wsparcie w zakresie obsługi procesów prowadzonych w odpowiednich systemach,

  • wspieranie członków zespołu w prowadzonych przez nich projektach,

  • tworzenie zamówień w systemie zakupowym, rozliczenie faktur.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, z dostępnością min. 30h tygodniowo,

  • mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze administracji personalnej lub dziale HR,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność skutecznego planowania i organizacji pracy,

  • orientacja na jakość i terminowość realizowanych zadań,

  • dobra znajomość pakietu MsOffice,

  • inicjatywa, wysoka kultura osobista, samodzielność i odpowiedzialne podejście do zadań,

  • komunikatywność i nastawienie na pracę w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie zewnętrzne do końca roku z możliwością przedłużenia współpracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

W Boehringer Ingelheim kreujemy wartości poprzez innowacje mając przed sobą jeden, jasny cel: poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Tworzymy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia, odpowiadając na potrzeby medyczne zarówno ludzi, jak i zwierząt. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na długoterminowych rezultatach. Zatrudniamy 50.000 pracowników na całym świecie, którzy tworzą zróżnicowaną, współpracującą i jednoczącą kulturę. Nauka i wiedza są dla nas kluczowe – bo rozwój każdego z nas, to rozwój całej organizacji.

Przewiń do profilu firmy