Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w dziale HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy konsultingowej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Nr ref.: 47855
    Praca stała
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie profili osobowych Kandydatów
    • Tworzenie i redagowanie umów z Klientami firmy
    • Organizacja i obsługa spotkań z Kandydami i Klientami
    • Pisanie różnego rodzaju raportów w języku polskim i angielskim
    • Odpowiedzialność za zakup materiałów biurowych i kontakt z dostawcami
    • Tworzenie prezentacji multimedialnych
    • Odpowiedzialność za wprowadzanie zmian i aktualizację bazy danych
    • Pomoc w organizacji wideokonferencji
    • Wysyłanie, przyjmowanie i segregowanie korespondencji
    • Zarządzanie kalendarzem konsultantów i projektów
    • Organizacja podróży służbowych
    • Obsługa telefoniczna biura

    Oczekiwania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego- umożliwiająca pracę w tym języku
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- min. 2-3 lata
    • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne, wysoka kultura osobista
    • Dobra organizacja czasu pracy

    Oferta:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy, we współpracy z siecią biur obecną na całym świecie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe godziny pracy 9:00-17:30
    • Bardzo dobre warunki zatrudnienia

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)